KAPINA KITMİR EYLE!...

Kullanıcı avatarı
aNKa
Özel Üye
Özel Üye

KAPINA KITMİR EYLE!...

Mesaj gönderen aNKa »

Ana Sayfa Haberleri ~ 06-03-2011

Resim

KAPINA KITMİR EYLE!...

hamdolsun

Bismillahirrahmânirrahîmm
Sana yazılmışsa naısl başlamalı.. Bismillahirrahmânirrahîmmm...
Bismillah her hayrın başıdır biz dahi ona başlarız esprisini henüz çözemedim Efendim orada bir şey olduğunu hatırlıyorum acaba nasıl bir başlangıç oldu iyi mi oldu?
onu bile Sana sorma gereği duyuyorum o kadar belirsiz eminsiz bir ümmetçiğin var a Emin Yüzlü Sevgili ..

İmam Malik tam kırk kezz kırk kezz gözden geçirmiş hadis kitabını.. kalınlığın değil ''sahihliğini'' peşinde çünkü ya ben neyin peşindeyim? nefsimin mi olabilir... bak yine emin değilim sana hiç benzememişim hem de hiççç.. bu nefsi terennümleri irticalen yazılanları hoş gör Efendimm efendimm, ey hoş görmenin kelime anlamı olan Efendim söylediğin gibi ''köpeğin dişleri çok güzel'' kapına bizi kıtmir eyle!...

sana kim benzeyebilir kii.. hiç ...
edison lambayı bulmuş mesela ben biliyorum senin yokluğunun kirasını veriyor seni tanısaydı ''ışığın '' peşine düşermiydi?..

dünyaya dayanamadığımda gelip sana dayanıyorum.. seni rahatsız ediyorum belki etrafım bolca kimselerle doluyken kendimi kimsesiz hissetiğimde... insanların davranışlarına anlam veremediğimde tevillerden anlamlardan öte anlam olan Sevgili.... Ömer gibi bir ER görmüş mü dünya dediğimde... Ali efendimizin zülfükarını boyunlardan içime, zâlimin zulmune, yalancının tezgâhını yıkmak istediğimde Sen ve arkadaşların bambaşkaydınız. Asr-ı Saadet, ya sefâsın ya sen işte sefâaa hem sefâsın hem şifâaa ...

Herkesî ez zann-i hod şüd yâr-i men
Vez derûn-i men necüst esrâr-i men

Herkes kendi anlayışına göre benim yârim oldu. İçimdeki esrârı araştırmadı.
bizde mi böyle yaptık Efendimm sana habire ''hüzün peygamberi'' diyor olmam... sadece içimi döküyorum Efendim içimdekiler zaten çöplük, hepsi atılmalı ya... hazineyi atıp çöplük biriktiren bahtsızlarız bizz.. sen içimdekini dışımdan da bilensin ...

''Eyy örtülere bürünenn..'' deki perdeye âşığım ben onda kokun vardır ..
dünyanın perdeleri örtemez ama Yâ Settâr Yâ Yâr.... sadece bir vehim fabrikası gibi aynı şeyi üretmekte ısrarlı aklıma kzıgınımm.. Seni tanımıyorumm... Senden bahsediyorlar kokunu almış değilim.. âlemde ne güzellik kii hepsi Senin tezâhüründür ama aslına varmış değilimmm.. aklımdan geçene kalbimden geçene hakim olmak istiyorum.. Ama şâhid olmak lazım kendine şâhid olam gerçeğini kabul eden Şühedâ.
Senin için insan ne olmaz kiii? Seninle arasında bağ kurmak için köprü yapan mimar.... Seni anlayabilmek için edebiyatçı.... kokunu aramak için bahçivan.. Seni anlatmak için öğrtemen... ahh Sevgili yâ Habibiiii.... ne olmaz ki insaannnn..

Sana gelmek için ne alınmaz kii bir araba... Seni anmak içinn evv... aynasında Seni görmek için bir eş..
Seni sevmek için insan olmak gerekmez Sevr Mağrasında YILAN olmakk..bile güzel.... elhamdülillahh elhamdülillah tâki dü gibi hem âhiretliğiyz hem dünyalık Sen bağışlarsın Efendimm, bizi dü cihanda aziz eyleyecek Vahyi getiren ümmetinin göz bebeği.. bu gözler hem niye ? gözlerim gözlerine bakmak içindir Efenndimmmm ....

yazdıklarım için bir özrüm var Efendimm bunları kendi kuyumdam yazdım ....
Resim
Kullanıcı avatarı
HAYY-DOST
Özel Üye
Özel Üye

Re: KAPINA KITMİR EYLE!...

Mesaj gönderen HAYY-DOST »

MUTLULUĞUM, SEVİNCİM, HUZURUM, SÜRÛRUM,
KARANLIKTAKİ IŞIĞIM, YOL GÖSTERENİM, NÛRUM,
RAHMETENLİ'L- ÂLEMİN, DAYANAĞIM, ONURUM,
APAYDINLIK YÜZLÜM, HAKKTAN DOĞRU SÖZLÜM,
BASTIĞIN KUMUN, TOPRAĞIN TAŞIN OLURUM....
SEVGİLİ PEYGAMBERİM,
EN MAKBUL, EN KIYMETLİ EN GÜZEL VE EN DEĞERLİ SELÂM İLE

ŞU AN HUZURDA VE HAZIRDA ALLAH'IN İZNİYLE SELÂMLARIM
!..

Resim
Resim

“MART” sayfasına dön