Ruhaniler

Sorularınızı Ayet ve Hadisler ışığında cevaplamaya çalışacağız.
Kullanıcı avatarı
kulihvani
Site Admin
Site Admin

Ruhaniler

Mesaj gönderen kulihvani »

simbad yazdı:6 senedir tuhaf parapsikolojik olaylar yaşıyorum.
Odamda beyaz bir duman beliriyor ben şeytandır diye Bismillah diyorum oda bana Lailahe İllallah diyor.Bu beyaz dumanı çok görüyorum
Gece hiç sebeb yokken birden gözümü açıyorum odanın tavanından beyaz bir bulut ya da bir su buharının bana doğru sarktığını görüyorum ve gözlerimi açınca yavaşça tavana doğru çekilip kayboluyor.Bir seferinde bu buharın gece uyandığımda nerdeyse odanın tamamını kaplamış olarak gördüm.
Sonra tam uykuya dalacakken içime giren bir varlık var Bu varlık beni iğneliyor.Odada tak tuk ses çıkarıyor.
Elimi ne zaman yere paralel olarak havaya kaldırsam elimin altında bir enerji dalgalanıyor hatta elimi çok kez havaya doğru kaldırıyor bu varlık veya varlıklar gece gündüz benimle bazen başımdan giriyor o zaman kafamın içinde basınç oluyor.
Odamda hız yapan bir şey var o kadar süretli ki....Sonra bir kaç defa da kanat sesi işittim odamda
Bana dokunduğu zaman dokunduğu yerde elektriklenme oluyor.
öğle vakti sırt üstü yatmış ve uyumuşum birden bişey ayağım ı iğneledi fırladım kalktım karşımda florasan ışık gibi ve 1 metreden biraz uzunca kabataslak olarak insansı bir varlık ben uyanınca birden tavana doğru sıçrayıp kayboldu bunun gibi tuhaflıklar yaşıyorum bilgisi olan varsa beni aydınlatırsa çok memnun olurum ya da bu konuda uzman birine beni yönlendirebilirseniz daha iyi olur şimdiden tşk. ederim.Saygılarla..................
Resim

“►Soru - Cevap◄” sayfasına dön