Selamun Aleykum

kreutznaer
Yeni Üye
Yeni Üye

Selamun Aleykum

Mesaj gönderen kreutznaer »

Selamun Aleykum, siteyi ilk defa şimdi keşfettim vesilesi de; letaifler diyerek google aramasındaki görsellerdeki fotoğraflardan oldu. Elbet çoğu gibi benimde letaiflerim paslı ve zayıf ve örtülü ama iman hep var ümit ve umut da hep var, bunu hiç yitirmemişiz de aranıp duruyoruz işte. Sizlerden Allah razı olsun, resimlerden de olsa nefis makamlarını letaifleri öğrenmiş oldum. Hepsinde en zelil vaziyette olduğum aşırı şekilde aşikar. Siteyi inceleyeceğim ve buralarda o letaifli insanlardan varsa yardım alacağım.

Bu arada ben; Muhammed Ali 27 Isparta yatırım danışmanı, web tasarım ve grafik tasarım işleriyle uğraşıyorum. Dikkatimi çeken diğer bir şey ise sitede seonun çürük olması, güvenlik sertifikasının da olmaması, böyle bir sitenin konuları üye olursan gözüküyor üyeliksiz tamamen kapalı mesela ben resimlerden bulupta geldim ve dha önce hiç duymadım sizin için elbetteki ücretsiz daha hoş ve çok güclü yaygın bir çalışma yapabiliriz.

Neyse letaiften girdik seodan çıktık işimiz bu olunca kafa gidiyor selamun aleykum :)
Kullanıcı avatarı
nur-ye
Özel Üye
Özel Üye

Re: Selamun Aleykum

Mesaj gönderen nur-ye »

Resimve Aleyküm Selam ve Rahmetullahi ve Berekatuhu...
adı güzel Muhammed Ali kardeşimiz, Sizi aramızda görmekten ziyadesi ile mutluluk duydum. Hoş geldiniz safalar getirdiniz...
MuHABBEt Bahçesinde ki GÖNÜL GÜLleriniz rengarek açsın
Gönlünüz ve Ömrünüz her daim Nur'u-MİM ile ışısın إِن شَاء اللَّهُ

MuhaMMedî MuhaBBetlerimİZle!
Resim
Kullanıcı avatarı
Hakan
Moderatör
Moderatör

Mesaj gönderen Hakan »

Hayy Allah razı olsun kardeşim. Bizimki Allahuzülcelal ve Rasulullah Sallallahu Aleyhi ve Sellem Efendimizin hizmetinde daim olma gayesidir. Site yönetimi şunu özden belirtir ki bütün insanların en alt makamında biz varız. Hep birlikte BİZ'lik içerisinde birbirimizle seviyelenerek Mutlak İmam Rasulullah Sallallahu Aleyhi ve Sellem Efendimizin HAYYYYAT Namazında saf oluşuyoruz şükür. Güzel ve engin paylaşımlarını bekliyoruz.
Hoş geldin...

Allah cc. yar ve yardımcımız olsun inşeallah...
Resim
Kullanıcı avatarı
tamersah tarik
Moderatör
Moderatör

Mesaj gönderen tamersah tarik »

Ve Aleykummes Selam ve rahmatullahi ve berekatuhu, sevgili Muhammed Ali kardeşimiz Hasbi ve Habibi hizmet ocağı Muhammedinur sitemize hoş geldiniz.
Paylaşımlarınızın devamını bekleriz. Teknik konularda Ahmet Çakır Can abimiz önerilerinizi dikkate alacaktır.
Resim
Kullanıcı avatarı
Ahmed
Admin
Admin

Mesaj gönderen Ahmed »

Aleykum Es-Selam Muhammed Ali kardeşim..
Muhammedi Hasbi hizmet sitemize hoş geldiniz. Hayırlara olur inşallah!
Web seo konusunda gerekli midir, neler ve nasıl yapılabilir özelden yazışabiliriz.
***"En Kötü KÖRlük, gÖZünü GÖRmeyiştir!.." Kul İhvani
Kullanıcı avatarı
rüzgargülü
Aktif Üye
Aktif Üye

Mesaj gönderen rüzgargülü »

ve aleyküm esselam sevgili muhammed ali kardeşimiz muhammedi hasbi hizmet sitemize hoşgeldiniz sefalar getirdiniz.
muhabbetiniz bol, birliklik ve beraberliğimiz daim olsun inşa-Allah cc.
Resim

“Tanışalım mı? ~Hoş geldiniz~” sayfasına dön