ÇOK ŞÜKÜR RABBİMİZ'E

Kullanıcı avatarı
anlamak
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye

ÇOK ŞÜKÜR RABBİMİZ'E

Mesaj gönderen anlamak »

ÇOK ŞÜKÜR RABBİMİZ'E

BİSMİLLAHİRRAHMÂNİRRAHÎM
Bugün içim çok başka çok başka mutluyum. Her şey ne güzel bu gün ve her gün daha güzel olacak inşALLAH. Muhammedinur ne güzel. Ne güzel MUHAMMEDİ OLMAK. ALLAH'IM NE GÜZELSİN. ALLAHIM'IM BİZİ MUHAMMEDİNUR'DAN EKSİK ETME. RABBİM BİZİ ÇOK SEVİYORUM.
[img]http://www.muhammedinur.com/resimler/cicekler/anlamak.jpg[/img]
Kullanıcı avatarı
dibbace
Saygın Üye
Saygın Üye

Mesaj gönderen dibbace »

“Bugün 21 Mart, bugün Nevruz, bugün yeni gün bayramı. Bu vesile ile bütün Türkiye'nin ülkemiz dışında bu bayramı kutlayan tüm milletlerin, bütün Elazığlı kardeşlerimin Nevruz bayramını tebrik ediyorum. Orta Asya'dan Avrupa içlerine kadar uzanan ortak kültür coğrafyamızda yer alan bütün insanlarımızın Nevruz Bayramı'nı kutluyorum. Bugün baharın başladığı, toprağın dirildiği gün, tazelenmenin, yenilenmenin, dirilişin günü. Bugünü bütün milletimizle el ele gönül gönüle kutlayacağız. Birbirimize her zamankinden daha sıkı sarılacağız. Düşman nazarlarla bakmayacağız birbirimize. Öfkeyle, kinle bakmayacağız, bir olacağız, diri olacağız. Böyle bakacağız birbirimize çünkü gün birlik günüdür, gün beraberlik günüdür. 'Bu Türkmüş', 'bu Kürtmüş', 'bu Lazmış', 'bu Zazaymış, Çerkezmiş, Gürcüymüş, Abhazmış' bunların hepsine saygı duyacağız. Ama birbirimizi 'yaradılanı yaradandan ötürü severiz' anlayışıyla seveceğiz. Bütün unsurlarımızı, bütün farklılıklarımızı, bu toprağın, bu vatanın asli unsuru olarak göreceğiz. Bağrımıza basacağız. Dinsel, bölgesel, etnik milliyetçilik yapmayacağız. Birlik içinde, bütünlük içinde kardeşliğimizi muhafaza ederek ortak geleceğimizi şekillendirmeye devam edeceğiz. Ayrımcılık yapanlar varsın olsun, elimizin tersiyle iteceğiz..."

Recep Tayyib Erdogan-21 Mart 2009-Elazig Miting konusmasindan...

...
Kullanıcı avatarı
aNKa
Özel Üye
Özel Üye

Mesaj gönderen aNKa »

Çok değerli engin kardeşim, gönlü güzel kardeşim, Can kardeşim...
İsminin ve avatarının değiştiği ilk gün bir baktım şaşkınlık içerisinde "bu da kimmiş bir günde 200 küsür mesaj nerden çıktı" demiştim kendi kendime, sonra çözdümki bizim enginfiroll kardeşmiş...
İlk geldiğin zamanları da bilirim ki zaman ne çabuk gelip geçmekte değilmi?..
O zamanlar hatırlarsan siteye gereken ilgiyi gösteremediğin için hicab duyuyordun da şimdi bakıyorum sana Muhammedi muhabbet ve Hasbi hizmetin şevkiyle Muhammedi mutluluğu yakalıyorsun...
Hakkta ve hayrda BİZ BİR olarak Muhammedi kardeşliğimizden senin mutluluğunu içimde hissettim ve Rabbimize Hamd ve Şükür ettim...
Bu mutluluk BİZler için Lazım ve Layıktır inşaallah...
Güzelliği gören gözlerin ve yüreğin sağolsun varolsun...
Rabbimizde BİZi çok seviyor inşaallah...
Hatırlarsan sana bir özel mesajımda demiştim ki: "İşin başı Sadakat ve Samimiyetle beraber SEVGİdir."
Hatta birde şiir Değerli Kul İhvanimizden göndermiştim ancak birazcık sana uyarlayarak:
SEVEN - SEVİLEN SEVGİ BİL
SEVMEYENLER DİRİ DEĞİL
SEVGİ SENSİN ENGİN KARDEŞ
ÜZME - ÜZÜLME - SEV - SEVİL...

ÜZME - ÜZÜLME - SEV - SEVİL Hayat parolamızı her daim yaşayalım ve yaşatalım duasıyla her daim Muhammedi muhabbet ve mutluluklar dilerim CAN...
Resim
Kullanıcı avatarı
anlamak
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye

Mesaj gönderen anlamak »

ankakusu yazdı:Çok değerli engin kardeşim, gönlü güzel kardeşim, Can kardeşim...
İsminin ve avatarının değiştiği ilk gün bir baktım şaşkınlık içerisinde "bu da kimmiş bir günde 200 küsür mesaj nerden çıktı" demiştim kendi kendime, sonra çözdümki bizim enginfiroll kardeşmiş...
İlk geldiğin zamanları da bilirim ki zaman ne çabuk gelip geçmekte değilmi?..
O zamanlar hatırlarsan siteye gereken ilgiyi gösteremediğin için hicab duyuyordun da şimdi bakıyorum sana Muhammedi muhabbet ve Hasbi hizmetin şevkiyle Muhammedi mutluluğu yakalıyorsun...
Hakkta ve hayrda BİZ BİR olarak Muhammedi kardeşliğimizden senin mutluluğunu içimde hissettim ve Rabbimize Hamd ve Şükür ettim...
Bu mutluluk BİZler için Lazım ve Layıktır inşaallah...
Güzelliği gören gözlerin ve yüreğin sağolsun varolsun...
Rabbimizde BİZi çok seviyor inşaallah...
Hatırlarsan sana bir özel mesajımda demiştim ki: "İşin başı Sadakat ve Samimiyetle beraber SEVGİdir."
Hatta birde şiir Değerli Kul İhvanimizden göndermiştim ancak birazcık sana uyarlayarak:
SEVEN - SEVİLEN SEVGİ BİL
SEVMEYENLER DİRİ DEĞİL
SEVGİ SENSİN ENGİN KARDEŞ
ÜZME - ÜZÜLME - SEV - SEVİL...

ÜZME - ÜZÜLME - SEV - SEVİL Hayat parolamızı her daim yaşayalım ve yaşatalım duasıyla her daim Muhammedi muhabbet ve mutluluklar dilerim CAN...
Bu güzel sözleriniz için Rabbim sizden razı olsun ama inanınki sizlerin vesilesi Rabbim'in inayetiyle hep MUHAMMEDİNUR'DA olmak istiyorum,inşALLAH.
NOT: BİZİ ÇOK SEVİYORUM:)
[img]http://www.muhammedinur.com/resimler/cicekler/anlamak.jpg[/img]
Kullanıcı avatarı
nafile
Aktif Üye
Aktif Üye

Mesaj gönderen nafile »

Biz güzele güzel demem Güzel BİZim olmayınca : )

GÜZELLİKLE KALMAK suasıyla,

Enginfirol kardeşimiz.Ne de coşkulusun

hamd olsun.
HAYYatta hiçbir şey nafile değildir.
Her şey ama her şey NÂFİdir,
BİR HİKMET'e tâbidir...

“Dua Köşesi” sayfasına dön