Süreyya CANım Geçmiş olsun dileğiyle!...

Basın, Haberler ve Gündemle alakalı konular. (Siyaset ve politika yasaktır!)
Kullanıcı avatarı
HAS-AN
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye

Mesaj gönderen HAS-AN »

ZOR GÜNÜN ACI SOFRANIN CAN DOSTLARI

YÜREĞİMİZ HEP BİRLİKTE ATMAKTA BU KÖTÜ GÜNLER BİZLERİ DAHA BİR GENİŞLETİP SARMALAMAKTA ALLAH C.C. HAMD OLSUN Kİ BİZ BÜYÜK BİR AİLEYİZ BUNLAR PİS DÜNYANIN İMTİHANI BUNLARI DA GEÇECEĞİZ BİRER BİRER AMA HEP BERABER.

BU ÇÖLDE BENİ YALNIZ BIRAKMAYAN LATİF HOCAMA, DERT YOLDAŞIM GÖNÜL KALEMİNİN KELİMELERİ HÜCRESİNDEN BAL MİSALİ YÜREĞİME AKAN NURİYE HANIMA, SESİNİN O EN GÜZEL TINISIYLA RUHUMU RAHATLATAN GÜLLALE HANIMA, İMDADIMA YETİŞEN HAKAN BEYE, İMKANLARINI SEFERBER EDEN FEDAİ'YE, GÖNÜL GÜZELLİĞİ HER DAİM AYNI OLAN HALİM BEY'E, KARDEŞİM GÜL'E, YARALARI SARMALAYAN GÜLİZAR ANAYA, SEVGİLİ PEHLİVAN KARDEŞİME,SAYIN YOLCU VE ÇOK SEVGİLİ HAMDOLSUN KARDEŞİME VE SİTEDE DUALARIYLA BANA GÜÇ VEREN CANLAR AŞKIMIZ HER DAİM OLSUN HAYATIMIZDA HEP AŞK OLSUN ALLAH C.C.SİZLERDEN RAZI OLSUN.

ACI VE TATLI LOKMADA BU SİTEDE BİZİ BİR ARAYA GETİREN İNSAN GİBİ İNSANLARA ALLAH'IM C.C HER DAİM RAHMETİNDE BULUNSUN.

BENİM AİLEM KOCAMAN GÜÇLÜ BİR AİLE VE BENİ BU AİLEYE MENSUP EDEN ALLAH'IMA C.C. HAMD OLSUN.
[img]http://www.muhammedinur.com/resimler/soyres/gullu.jpg[/img]
Kullanıcı avatarı
Ahmed
Admin
Admin

Mesaj gönderen Ahmed »

Gelmiş geçmiş cümle Nebi'ler ve Rasul-u Ekrem (SAV) Hz. lerinin yüzü suyu hürmetlerine şifacıların En büyüğü ve TEK Şifacı ALLAH (CC) acil şifalar versin !

***"En Kötü KÖRlük, gÖZünü GÖRmeyiştir!.." Kul İhvani
Kullanıcı avatarı
HAYY-DOST
Özel Üye
Özel Üye

Mesaj gönderen HAYY-DOST »

HAS-AN yazdı:ZOR GÜNÜN ACI SOFRANIN CAN DOSTLARI

YÜREĞİMİZ HEP BİRLİKTE ATMAKTA BU KÖTÜ GÜNLER BİZLERİ DAHA BİR GENİŞLETİP SARMALAMAKTA ALLAH C.C. HAMD OLSUN Kİ BİZ BÜYÜK BİR AİLEYİZ BUNLAR PİS DÜNYANIN İMTİHANI BUNLARIDA GEÇECEĞİZ BİRER BİRER AMA HEP BERABER.

BU ÇÖLDE BENİ YALNIZ BIRAKMAYAN LATİF HOCAMA, DERT YOLDAŞIM GÖNÜL KALEMİNİN KELİMELERİ HÜCRESİNDEN BAL MİSALİ YÜREĞİME AKAN NURİYE HANIMA,SESİNİN O EN GÜZEL TINISIYLA RUHUMU RAHATLATAN GÜLLALE HANIMA, İMDADIMA YETİŞEN HAKAN BEYE,İMKANLARINI SEFERBER EDEN FEDAİ'YE,GÖNÜL GÜZELLİĞİ HER DAİM AYNI OLAN HALİM BEY'E,KARDEŞİM GÜL'E,YARALARI SARMALAYAN GÜLİZAR ANAYA,SEVGİLİ PEHLİVAN KARDEŞİME,SAYIN YOLCU VE ÇOK SEVGİLİ HAMDOLSUN KARDEŞİME VE SİTEDE DUALARIYLA BANA GÜÇ VEREN CANLAR AŞKIMIZ HER DAİM OLSUN HAYATIMIZDA HEP AŞK OLSUN ALLAH C.C.SİZLERDEN RAZI OLSUN

ACI VE TATLI LOKMADA BU SİTEDE BİZİ BİR ARAYAN GETİREN İNSAN GİBİ İNSANLARA ALLAH'IM C.C HER DAİM RAHMETİNDE BULUNSUN

BENİM AİLEM KOCAMAN GÜÇLÜ BİR AİLE VE BENİ BU AİLEYE MENSUP EDEN ALLAH'IMA C.C. HAMD OLSUN
YÜREĞİMİ TİTRETİP BİR HAL EYLEDİN...ÇİLELERİN HALİL-İ RAHMAN'IN
ATEŞİ GİBİ GÜLLÜK GÜLÜSTANLIK OLSUN AYDEDE'NİN AY KIZI....
MUHAMMEDİNUR'UMUZUN MAHZUN YILDIZI....SENİ SEVİYORUZ....AEO
Resim
Kullanıcı avatarı
safa-merve
Özel Üye
Özel Üye

Mesaj gönderen safa-merve »

hayy-dost yazdı: YÜREĞİMİ TİTRETİP BİR HAL EYLEDİN...ÇİLELERİN HALİL-İ RAHMAN'IN
ATEŞİ GİBİ GÜLLÜK GÜLÜSTANLIK OLSUN AYDEDE'NİN AY KIZI....
MUHAMMEDİNUR'UMUZUN MAHZUN YILDIZI....SENİ SEVİYORUZ....AEO
[img]http://www.muhammedinur.com/resimler/safa_merve.jpg[/img]
Kullanıcı avatarı
Hakan
Moderatör
Moderatör

Mesaj gönderen Hakan »

DOSD MUHAMMEDİ HAS'AN...

BİZ BİR İZ inşallah...

Hayat insanı öyle zorlar ki omurların çatırdadığını hissedersin. Kulihvaninin sayesinde tanıdığım bir çok insanların bu şekilde olduğunu görünce Hz. Ömer Radiyallahu Anha nın ölümü sırasında oğlu Abdullah'a söylediği söz aklıma geldi. "Anası ölesi Abdullah! bırak beni" dedikten sonra yerlere sakalını ve yüzünü sürerek sıfır gitmek sıfır gitmek diye nidasını şimdi daha iyi yorumlayabiliyorum. Herkesin önceliklerinin farklı olduğu şu anımızda önceliğimiz Rasulullah Sallallahu Aleyhi Vesellem ve Allahu Zülcelal'in hizmeti olması bizim için büyük bir onur ve şerefdir. Senin yerine çile çekemeyiz ama senin kollarına girerek çilene ortak oluruz. SEN BEN BİZ O HEPİMİZ MUHAMMEDİYİZ inşallah. Rasulullah Sallallahu Aleyhi Vessellemin ve Allah Celle Celalehunun huzurunda mahcubiyet yaşamamak gayesiyle, tüm Muhammedi Dualarımızı canı gönülden sunuyoruz. Rabbim her şeyin hayırlısını versin inşallah...

Hepimiz birer hizmetçiyiz. Mal sahibi Mülk sahibi tek ve birdir. Teşekkürler Sahibine aittir. Bizler ise hizmetçiliğe minnettarız inşallah...

Muhammedi Muhabbetlerimizle...
Resim
Kullanıcı avatarı
nur-ye
Özel Üye
Özel Üye

Mesaj gönderen nur-ye »

HAS-AN yazdı:ZOR GÜNÜN ACI SOFRANIN CAN DOSTLARI

YÜREĞİMİZ HEP BİRLİKTE ATMAKTA BU KÖTÜ GÜNLER BİZLERİ DAHA BİR GENİŞLETİP SARMALAMAKTA ALLAH C.C. HAMD OLSUN Kİ BİZ BÜYÜK BİR AİLEYİZ BUNLAR PİS DÜNYANIN İMTİHANI BUNLARI DA GEÇECEĞİZ BİRER BİRER AMA HEP BERABER.

BU ÇÖLDE BENİ YALNIZ BIRAKMAYAN LATİF HOCAMA, DERT YOLDAŞIM GÖNÜL KALEMİNİN KELİMELERİ HÜCRESİNDEN BAL MİSALİ YÜREĞİME AKAN NURİYE HANIMA, SESİNİN O EN GÜZEL TINISIYLA RUHUMU RAHATLATAN GÜLLALE HANIMA, İMDADIMA YETİŞEN HAKAN BEYE, İMKANLARINI SEFERBER EDEN FEDAİ'YE, GÖNÜL GÜZELLİĞİ HER DAİM AYNI OLAN HALİM BEY'E, KARDEŞİM GÜL'E, YARALARI SARMALAYAN GÜLİZAR ANAYA, SEVGİLİ PEHLİVAN KARDEŞİME,SAYIN YOLCU VE ÇOK SEVGİLİ HAMDOLSUN KARDEŞİME VE SİTEDE DUALARIYLA BANA GÜÇ VEREN CANLAR AŞKIMIZ HER DAİM OLSUN HAYATIMIZDA HEP AŞK OLSUN ALLAH C.C.SİZLERDEN RAZI OLSUN.

ACI VE TATLI LOKMADA BU SİTEDE BİZİ BİR ARAYA GETİREN İNSAN GİBİ İNSANLARA ALLAH'IM C.C HER DAİM RAHMETİNDE BULUNSUN.

BENİM AİLEM KOCAMAN GÜÇLÜ BİR AİLE VE BENİ BU AİLEYE MENSUP EDEN ALLAH'IMA C.C. HAMD OLSUN.
Resim

Resim EZgilerde, EZİLdikçe!

‘’ B’’AK, DERTli derti NAMe çALıyor,
EZgileri bir BİR KENDİ İÇİnde EZİLdikçe!

TEK tek SENsİZ geçen günleri
Yürek darağacına astıkça
BAK; İnfazı isteniyor gecelerin AHHHHının!

Kuş uçmaz, kervan geçmez yerlerdeyim derken
KALabalık OLdu, tenHÂLar
Sen-ben ben-sen OLunca,
YÜREK YÂRaları DİLlendi.
Sende bende BİR OL-ANın DİRİlişinde!

AYY KızıM;
HaYYYYatın acı SUyunda,
yıkanmaya mAHkumsa yüzümüz
AVuç içlerinde saklar, nasıl OLsa
yıkanır günAHkar izlerimiz!

AYYYYuka çıkarılMIŞ! OLsada,
Bak, feryat figanlarımız!

BİR DUAnın, YAN-AN YANdırAN İÇinde!

BİZ BİR İZResim

NUR-ye

15.4.2010
Resim
Kullanıcı avatarı
kulihvani
Site Admin
Site Admin

Mesaj gönderen kulihvani »

ResimNuR-ye!ResimNuR-ye!

DaMLaDeN-İZ
DeN-İZ-seBİZ
AŞKOLSuNum
BİZ-BİR-İZ!..

Resim

ZEVK4096

MeRyeMAnaAH!-ındaAYY!..İsÂ(as)ÇiLeÇarmıhında!
ElEleAyakAyağa!..“AŞKOLSUNAHDörtMıhında!
Sür-AYY-aZeMZEMAğlama!ZehirBİLirKendinBİLmez!
AYDeDe-mingÖZIŞIğı!..AYYKIZınSıRRSiyAHında!..

15.04.1021:29
Ayy-da..
Resim
Kullanıcı avatarı
ayyildiz
Özel Üye
Özel Üye

Mesaj gönderen ayyildiz »

** Hak şifa vere **
**
"Hâyy Hak" Şifa veren O', Süreyya Gül bacı,*
Alemin sahibi O', can O'na duacı.*