NUR-YE HANIMIN BABASINA ACİL ŞİFALAR...

Basın, Haberler ve Gündemle alakalı konular. (Siyaset ve politika yasaktır!)
Kullanıcı avatarı
aNKa
Özel Üye
Özel Üye

NUR-YE HANIMIN BABASINA ACİL ŞİFALAR...

Mesaj gönderen aNKa »

Değerli büyüğüm Nuriye Hanımın babasının rahatsızlığı nedeniyle yoğun bakımda olduğunu duyduk...
Allahü zü'l Celâlimizden acil şifalar diler ve en kısa sürede sağlığına kavuşmasını dua ederiz...

YÂ ŞÂFİ celle celâlihu (kullarına şifâ veren Allahü zü'l Celâl) den,
Y EŞFEA’Ş- ŞÂFİÎN celle celâlihu (bütün şifâ verenlerden daha iyi şifâ veren Allahü zü'l Celâl) den,
YÂ ŞÂFİYE MEN İSTEŞFÂH celle celâlihu (Kendisinden şifâ isteyene şifâ veren Allahü zü'l Celâl) den,
Y MEN HÜVE YEŞFİ’L- MERD celle celâlihu (hastaya şifâ veren Allahü zü'l Celâl) den,
Y NİME’T-TABÎB celle celâlihu (en iyi şifâ veren Allahü zü'l Celâl) den,
YÂ TABÎB celle celâlihu (bütün dertlere devâ veren Allahü zü'l Celâl) den,
Y KEŞŞAFE’L- KÜRÛB celle celâlihu (sıkıntıları kaldıran Allahü zü'l Celâl) den şifa taleb ediyoruz...

Rasulullah sallahu aleyhi vessellem efendimizin şerefli şifasını üzerinde olmasını diliyoruz...

Hakk Dostları (k.s.) Eren Babaların himayetkâr himmetinin, yardımının ve duasının üzerinize sağnak sağnak yağmasını dua ediyoruz...

Nur-ye Hanıma sabırlar diler, her zaman yanında olduğumuzu belirtmek isteriz..
Şu hayrü mübarek günler hürmetine muhterem büyüğümüzün sağlık selameti dularımızı eksik etmeyelim inşaallah...

Muhammedi MuhabbetlerimİZle.
Resim
Kullanıcı avatarı
Gul
Moderatör
Moderatör

Mesaj gönderen Gul »

Hz. İbnu Abbâs (radıyallâhu anhümâ) anlatıyor:"Hz. Peygamber (aleyhissalâtu vesselâm) üzüntü sırasında şu duayı okurdu:

"Halîm ve azîm olan Allah'tan başka ilah yoktur. Büyük Arş'ın Rabbi olan Allah'tan başka ilah yoktur. Kıymetli Arş'ın Rabbi, arzın Rabbi, Semâvât'ın Rabbi olan Allah'tan başka ilah yoktur."

Nuriye Ablacığım, Bir´rur-rahîm olan Allah'ım, babanız ve aileniz hakkında inşaallah tez zamanda iyilik, güzellik ve hayr dileyip dilediği iyiliği,güzeliği ve hayrı yerine getirir.
Acil şifalar inşaallah.
Resim
Kullanıcı avatarı
canan
Aktif Üye
Aktif Üye

Mesaj gönderen canan »

YÂ ŞÂFİ celle celâlihu (kullarına şifâ veren Allahü zü'l Celâl) den,
Y EŞFEA’Ş- ŞÂFİÎN celle celâlihu (bütün şifâ verenlerden daha iyi şifâ veren Allahü zü'l Celâl) den,
YÂ ŞÂFİYE MEN İSTEŞFÂH celle celâlihu (Kendisinden şifâ isteyene şifâ veren Allahü zü'l Celâl) den,
Y MEN HÜVE YEŞFİ’L- MERD celle celâlihu (hastaya şifâ veren Allahü zü'l Celâl) den,
Y NİME’T-TABÎB celle celâlihu (en iyi şifâ veren Allahü zü'l Celâl) den,
YÂ TABÎB celle celâlihu (bütün dertlere devâ veren Allahü zü'l Celâl) den,
Y KEŞŞAFE’L- KÜRÛB celle celâlihu (sıkıntıları kaldıran Allahü zü'l Celâl) den şifa taleb ediyoruz...

Nurye Ablacığım ALLAH C.C. Yar ve Yardımcımız olsun. Rızasına ulaştıracak en güzel şekilde bu sıkıntılı dönemden kolaylıkla ,şifalar içinde göz aydınlıkları ile çıkarsınız İnşaallah...
Sevgi ve Muhabbetle...
[img]http://www.muhammedinur.com/resimler/cicekler/sg_1.jpg[/img]
Kullanıcı avatarı
nur-ye
Özel Üye
Özel Üye

Mesaj gönderen nur-ye »

بِسْمِ اللّهِ الرَّحْمـَنِ الرَّحِيم

الَّذِينَ إِذَا أَصَابَتْهُم مُّصِيبَةٌ قَالُوا إِنَّا لِلّهِ وَإِنَّـا إِلَيْهِ رَاجِعونَ

"Ellezine iza esabethüm müsiybetün kalu inna lillahi ve inna ileyhi raciun:O sabredenler, kendilerine bir belâ geldiği zaman: Biz Allah'ın kullarıyız ve biz O'na döneceğiz, derler."
( Bakara 2/156)

NUR YOLumuzun YOLcuları CAN kardeşlerim ankakuşu, Gul, canan,
İÇten DUAnıza derinden duygulandım. Şu AN yoğun bakımda bulunan ÇİLE ÇÖLÜnde BİZlere karşılıksız canı-gönülden dur-durak bilmeden yaptığı hizmetleri hörmetine SEVgili babama ve nice ŞİFA bekliyen hastalar içinde AMİN AMİN AMİN Ya MUİN Celle Celalihu diyorum.
İLK SÖZlerimizle SON SÖZlerimizi BİZ BİLEliği ile BİRleyenlerden eylesin.

SEVgili kardeşlerimizin mesajlarını okuyupta DUA eden kardeşlerim...
ALLAHu ZÜ'L CELAL YARDIMcımız,
RESULULLAH Sallallahu Aleyhi Vesellem efendimiz YARimiz,
HAKK DOSTlarımızda VARımız OLsun. İNŞAALLAH!

MUHAMMEDi SEVGİnin TÜMünün dileğiyle...
Resim
Kullanıcı avatarı
gulgoncaa
Aktif Üye
Aktif Üye

Mesaj gönderen gulgoncaa »

Bismillahirrahmanirrahim

Rabbim babanızı da, sizleri de kazançlı eylesin.
Acil şifalar dileriz Rabbimden.
Allah'a emanet olunuz.
[img]http://www.muhammedinur.com/resimler/gulgonca.jpg[/img]
Kullanıcı avatarı
gullale
Özel Üye
Özel Üye

Mesaj gönderen gullale »

Nur-ye CANımız, zor yolun sadık yolcusu kardeşimiz, nasıl ki baban HAKK yolunda sabırla ve îmanla sadık ve hâdim olmuştur, bu zorlu zamanlarında da SAHİBİMİZ ZÜ'L-CELÂL-İ VE'L-İKRAM inşaALLAH hastamızın derdine devâ, hastalığına şifâ ihsan buyura.
Sana ve annene de sabır, kuvvet, metânet ihsan eylemesini niyâz ederim RABBİ'R-RAHÎMİMden... Geçmiş ola inşaALLAH...
Resim
Kullanıcı avatarı
HAS-AN
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye

Mesaj gönderen HAS-AN »

"Ezhib''l be''se Rabbin''nasi esfi ve entes''şafi la şifae illa şifauke , şifaen la yügadiru sekama"
(Bu hastalığı gider ey insanların Rabbi! Şifâ ver, çünkü Şifâ verici sensin. Senin vereceğin Şifâdan başka Şifâ yoktur. Öyle Şifâ ver ki hiç bir hastalık bırakmasın)

EY MERHAMETİ BOL ŞEFKATİ BOL RABBİM BU MUBAREK RAMAZAN AYI HÜRMETİNE NUR-YE HANIMIN BABASININ İYİLEŞMESİNİ DİLİYORUM YALVARIRIM SESİMİZİ DUY. İNŞAALLAH!
AMİN.
[img]http://www.muhammedinur.com/resimler/soyres/gullu.jpg[/img]
Kullanıcı avatarı
Hakan
Moderatör
Moderatör

Mesaj gönderen Hakan »

Rahman ve Rahim olan Rabbımız Allahu Teala'dan Nur-ye Can'ın babası ve tüm hasta olan Ümmet-i Muhammed kardeşlerimiz için hayrlar içinde şifalar dilerim inşallah. Canların cemi yolculuğunda ASL olana ulaşmada dünya aleminde üzüntü yaşanırken ASLiyet aleminde ise sevinçle karşılanmanın zevk ve hazzını yaşamak, OLAN'a razı olmak büyük bir ERDEMlik örneğidir. SON UÇ ta bulunuyoruz her an. Çekilen çilelerin müfakatlarını göreceğimiz bir ANı yaşayacağız inşallah.

Nur-ye Ablam!

Baban hakkında Rabbimden hayr dilerim. Ne hayrlı ise onu uygulamasına dua ederim inşallah. Yoğun bakımları yakından bildiğimden yüreğindeki Allah Celle Celalehu gücü ve Rasulullah Sallallahu Aleyhi Vessellem güvenci ile rahat ve ferah olacağına inanıyorum.

Selam ve Dua ile...
Resim
Kullanıcı avatarı
Gariban
Moderatör
Moderatör

Mesaj gönderen Gariban »

Nur-Ye Ablam,
Cenab-ı Allah'tan babanız için acil şifa diliyoruz. Bir hadisi şerifte Fatiha suresinin şifa için okunulmasıyla akrep sokulmasıyla zehirlenen bir hastanın nasıl iyileşildiğine dair bir kısım okumuştum. Resulullah bu sahabeye sen Fatiha’nın şifa için okunacağını nerden biliyordun diye sorduğunu ve bu soruyla onun şifa için okunacağını kasteddiğini öğrenmiştim. Bu sebeble inanarak şifa niyetine bir Fatiha okuyalım inşaallah. Cenab-ı Allah yar ve yardımcınız olsun.

Selam ve acil şifa dilekleriyle
Gariban

بِسْمِ اللهِ الرَّحْمنِ الرَّحِيمِ
Bismillahirrahmanirrahim

الْحَمْدُ للّهِ رَبِّ الْعَالَمِينَ
El hamdü lillahi rabbil alemin

الرَّحْمـنِ الرَّحِيمِ
Er rahmanir rahiym

مَالِكِ يَوْمِ الدِّينِ
Maliki yevmid din

إِيَّاكَ نَعْبُدُ وإِيَّاكَ نَسْتَعِينُ
İyyake na'büdü ve iyyake nesteiyn

اهدِنَــــا الصِّرَاطَ المُستَقِيمَ
İhdinas siratal müstekiym

صِرَاطَ الَّذِينَ أَنعَمتَ عَلَيهِمْ غَيرِ المَغضُوبِ عَلَيهِمْ وَلاَ الضَّالِّينَ
Siratallezine en'amte aleyhim ğayril mağdubi aleyhim ve lad dallin
Resim
Kullanıcı avatarı
yolcu
Saygın Üye
Saygın Üye

Hoştur bize SEN'den gelen!

Mesaj gönderen yolcu »

Hoştur bize SEN'den gelen!

Hadid suresinde, "Ne arzda, ne de nefislerinizde hiçbir musibet isabet etmez ki herhalde bir kitapta yazılmış olmasın." (Ayet:22) buyuruluyor.

Arzda musibet, arzda herhangi bir zarar ve harabeye sebep olan afetler, ziyanlardır. Kuraklık, kıtlık, sel, deprem, salgınlar v.s. gibi her türlü zarara şamil olur.

Nefislerdeki musibet de ölüm, hastalık, yara, bere, işkence, açlık, susuzluk, züğürtlük v.s. gibi acı ve ızdıraplardır. Bütün bunlar Cenab-ı Hakk’ın ilmi ezelisinde veya levh-i mahfuzda yazılmış bir takdirdir. Öyle ki bunlar, yer ve nefisler ve o musibetler yaratılmadan evvel yazılmıştır. Bu, Allah’a kolaydır. Zira o madde ve zamandan müstağnidir. O yazılmış ise sahibini bulur, gelir çatar.

Surenin devamında: "O yazı şu hikmet içindir ki, kaybettiğiniz dünya nimetlerine gam yemeyesiniz, yerinmeyesiniz." - Allah’ın takdiri böyle imiş diye müteselli olup, metanet ve sabrınızı koruyasınız. "Size verdiği ile de güven içinde mağrurlanmayısınız." (Ayet/23) Sonunu düşünesiniz, zira hepsinin mukadder yazılı olduğuna inanan, kalpleri Allah’ın zikrine yumuşayan kimseler, acı tatlı kaderin tecelliyatı karşısında insanlık icabı üzülüp, mütehassıs olsa da şaşırmaz, ne gammın ızdırabına, ne de sevincin gurur ve heyecanına kendini kaptırır. Hepsinin Hakk’tan indiğini ve nice gizli hikmetlerin bulunduğunu bilerek her halükarda gönlünü Allah’ın mağfiret ve hoşnutluğu neşesine bağlayıp huşu ve rıza hisleriyle vazifesine bakar. (Elmalı Tefsiri, Hadid, 22-23)

"O ki takdir etti de hidayet buyurdu." (A’la/3)

"Yarattığı her şeye gereğince, ilmi iradesiyle bir kader tayin eyledi. Cinslerinde, fertlerinde, sıfatlarında, fiillerinde, ecellerinde bir ölçü, had, miktar tayin etti. Her şey yaratılış gayesine göre biçimlendirildi. Kainattaki eşya, hayvanat ve insanda akıllara hayret veren büyük bir kudretin, idare ve hidayet tecellilerine göre muntazam bir tasarım ve nizam içinde hükmettiği görülür. Akıl ve din hidayeti ise bütün bu tanzimatın fevkinde, kat kat üstündedir. (Elmalılı Tefsiri, A’la/3)

İnanan için ;
“Hoştur bana senden gelen
Ya gonca gül, yahut diken
Ya hıl’at-u, yahut kefen
Lütfun da hoş, kahrın da.”

RABBim bu YOLun YOLCUlarına sabır, sebat ve inayet versin. Geçmiş olsun!
[img]http://www.muhammedinur.com/photos/galleries/avatars/1.jpg[/img]
Kullanıcı avatarı
Tahiri
Özel Üye
Özel Üye

Mesaj gönderen Tahiri »

“Ve izâ meridtü fehüve yeşfîn.” (Hastalandığımda bana şifâ veren Allah’tır.”Şuarâ Sûresi: 80;

Resûl-i Ekrem Aleyhissalâtü Vesselâm hastalara şöyle duâ etmiştir: “Bismillâhi erkîke min külli şey’in yü’zîke min şerri külli nefsin ev aynü hâsidin. Allahümme yeşfîke bismillâhi erkîke.” (Sana ıztırap veren her şeyden, her kıskanç nefisten, her hasetçi gözden Allah’ın adıyla sana şifâ dilerim. Allah sana şifâ versin. Allah’ın adıyla sana şifâ dilerim.)

Tirmizî, Cenâiz, 972
Resim
Kullanıcı avatarı
feyz
Üye
Üye

Mesaj gönderen feyz »

OKUDUĞUM TÜM DUALARA, EN SAMİMİMİ DUYGULARIMLA KALBİMİN EN DERİNLERİNDEN AMİN .YA MUİN C.C DİYOR,
NURYE KARDEŞİMİZİN BABASINA ,HAYIRLAR, ACİL ŞİFALAR, VE İNAYET DİLİYORUM .
KÜLLİŞEYİN KADİR OLAN MALÜKÜL MÜLK ,ALLAH TEALADAN,
KULUNA İZZET VE İKRAMINDAN LAZIM OLANI NASİB ETMESİNİ DUA VE NİYAZ EDİYORUM..YA! ŞAFİ, YA! KAFİ! YA! NAFİ ALLAH CC....MEDET EYLE RABBÜLALEMİN AMİN...
SEVDİKLERİNİN ,SEVENLERİNİN, EN SEVDİĞİN MUHAMMED MUSTAFA
SAV EFENDİMİZİN YÜZÜ SUYU HÜRMETİNE...
[img]http://www.muhammedinur.com/photos/galleries/avatars/mzaaajf5.gif[/img]
Kullanıcı avatarı
ayyildiz
Özel Üye
Özel Üye

Mesaj gönderen ayyildiz »

*** Ya Şafî şifa eyle ***

Nuriye Hanım sabır, Rab sabir dahleyle,*
Şifa Rabbimin lütfu, Hak ihsanın eyle,*
Bu bir imtihan sırrı, Hayy zikrini söyle,*
Valideyne hürmet eyle, gül sevabtır böyle.*

Mevla görelim neyler, İnşallah gül hayır,*
Hazık tabibte derman, imanlı can kayır,*
Fasık doktora gitme, yanarsın pek cayır,*
Ya Şafî, şifa eyle, yol olmasın bayır.*

Sadaka ver, aç doyur, fakir duası al,*
Aç ellerini safi kâlb, gece avazı sal,*
Allah için koş, yorul, vefa niyetli hâl,*
Kadere iman eyle, şifayla ol visâl.*

Cennet kapısın açar, marize hoş hizmetin,*
Hazret Eyyüb'ü düşün, Gül deva Rahmetin,*
Cem-i günah dökülsün, Nur olsun gayretin,*
Aşık Uslu dua et, ruh bula saffetin.*

Âşık Uslu Niksarî (Zübeyir Güngör Uslu
11.08.2009 13:55 Samsun
Kullanıcı avatarı
habibi
Özel Üye
Özel Üye

Mesaj gönderen habibi »

RABBİM den ŞAFİİ ismi hurmetine acil şifalar diliyoruz ....
çektigi acılar günahlarına keffaret olur inşALLAH...
MEVLAM sizlerede sabr agacınızı şükrle teslimiyetle meyevelendirsin inşALLAH..
[img]http://www.muhammedinur.com/resimler/cicekler/hbbi.jpg[/img]
Kullanıcı avatarı
Mecnun
Özel Üye
Özel Üye

Mesaj gönderen Mecnun »

Sevgili kardeşim nur-ye üzüntün üzüntümüzdür daima yanındayız. Dualarımıza Halit amcamızıda ekledik. Acil ŞİFAlar dileriz.
N'ın M'i ile çoşan Gönlün daima
sekinet bulsun...
[img]http://www.muhammedinur.com/resimler/imza4.gif[/img]
Kullanıcı avatarı
nebula
Üye
Üye

Mesaj gönderen nebula »

Allah Acil Şifalar versin efendim...
Kullanıcı avatarı
anlamak
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye

Mesaj gönderen anlamak »

Nur-ye ablam, söylediklerinle can verdiğin bu aciz kardeşin CANI GÖNÜLDEN RABBİMİZDEN BABANIZA ŞAFİ Esmasıyla şifa istiyorum.
[img]http://www.muhammedinur.com/resimler/cicekler/anlamak.jpg[/img]
Kullanıcı avatarı
nur-ye
Özel Üye
Özel Üye

Mesaj gönderen nur-ye »

Es SELAM RESULULLAH Sallahu Aleyhi Vesellem Efendimize ve DUYup UYan BİZlere OLsun! İNŞAALLAH!

SEVgili Kardeşlerim her birinizin İÇten SAMİMİ DUYgu ve düşünceleri ile güç kazanıyoruz. DUAlarınızdaki İLAHİ güzellik ile sukunet bulmaktayız. Her kardeşimin mesajına tek tek cevap vermek isterdim. Hizmetimiz nedeniyle zaman kalmamaktadır. Siz değerli kardeşlerimden bunun için ÖZür dilerim...

ALLAHU ZÜ'L-CELAL cümlemizi RESULULLAH Sallahu Aleyhi Vesellem Efendimizin hörmetine RIZAya ERdirsin İNŞAALLAH!

MUHAMMEDi MuHABBEtlerimİZle!....
Resim
Kullanıcı avatarı
pusat
Üye
Üye

Mesaj gönderen pusat »

Allah acil şifa verir, İnşeallah.
Kullanıcı avatarı
nur-ye
Özel Üye
Özel Üye

Mesaj gönderen nur-ye »

Resim

Resim Sevgili babacığım;

ResimBize helal lokma yedirmek için çalıştığın için sana teşekkür ederim
Resimİhtiyacım olduğun da daima yanımda olduğun için sana teşekkür ederim.
ResimKorktuğum zamanlarda beni koynuna alıp sarıp sarmaladığın için teşekkür ederim.
ResimAnnemi bütün kalbinle sevdiğin için sana teşekkür ederim.
ResimOğluma sevgini verdiğin için sana teşekkür ederim..
ResimEşime sevgini verip baba olduğun için sana teşekkür ederim..
ResimBizi koruyup kolladığın için sana teşekkür ederim…
ResimEn zor günlerimizde daima yanımızda olduğun için sana teşekkür ederim..
ResimBeni Hayata hazırladığın için sana teşekkür ederim..
ResimBizden Duanı esirgemediğin için sana teşekkür ederim.
ResimBize sevgiyi-sevmeyi öğrettiğin için sana teşekkür ederim.
ResimBabam olduğun için sana teşekkür ederim.
ResimSevdiklerimi sevdiğin için sana teşekkür ederim.

ResimSEVGİli BABAcığım sana teşekkür ederim.

Resim
ResimKızın
Resim
Kullanıcı avatarı
gullale
Özel Üye
Özel Üye

Mesaj gönderen gullale »

Sevgili Nur-ye'm, paylaştığın yazın ASLında ne kadar kıymetli ve çoğunlukla yapmakta geç kalınan, dillendirilemeyen, belki de düşünülemeyen ancak önemli ve gerekli bir davranış evlatlar için.

Ne mutlu, ne kutlu o babaya ki, kızına bunları yazdırabildi.
Ne mutlu ne kutlu sana ki, bunları yazabildin,
Ne mutlu ne kutlu annene ki, baba ile evlâdı sevgi-saygı içinde özgür bıraktı, araya girmedi...

Hamd ve sena O RABBİ'L-'ÂLEMÎN'e ki böyle ana-babaya böyle evlat ihsan etti. Şükre sardı sarmaladı.

Tüm VÂRınızla sağlık,huzur, rızâ ve selâmet içinde OLmanızı Yüce SULTAN'ımızdan niyaz ederim...

Muhammedî MuHABBEtle...
Resim
Kullanıcı avatarı
nur-ye
Özel Üye
Özel Üye

Mesaj gönderen nur-ye »

Resim
SEVgili gullale'm bu kelimeleri yazmadan babacığım inan o kadar masumdu ki bir bebek masumiyeti vardı... gönlümüze gelen dilimizden akı verdi.... seneler senelere eklenince Rollerimiz değişti... Babacığımın çocuğuyken, şimdi benim çocuğum oldu...

Her evladın yapması ve dile getirmesi gerekenleri hayattayken ifade ediyoruz şükür ki mezarlarlıkları ziyaret edilirken geç kalınacağını düşünüyoruz...

Kardeşim MUHAMMEDi SEVgi ve sAYgılarımı sunarım...
Resim
Kullanıcı avatarı
fakir_fakir_fakir
Yeni Üye
Yeni Üye

Hiçliğin içinde sultan saklıdır.

Mesaj gönderen fakir_fakir_fakir »

Sizlerin ve babanız için en hayırlı olan ne ise (onu biz acizler bilemeyiz yalnız yalnız cenabıAllah bilir) onu diliyorum.

Yunus Emre hz:

Ben dua etmesini bilmem dediği yerdeyim
Haşa bir şey istemek aşk niyaz ederim
Orağı tutan eli görüp dururken
Nasıl? dur orak kardeş kesme diyeyim.

Edep haya ederim bir şey istemeye
Korkarım ihsanına karışırım diye
Tüm canlar canı gönülden ne dilediler ise
Fakiride öyle dilemiş kabul etsin Rabbim.
[img][/img]
Kullanıcı avatarı
anlamak
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye

Mesaj gönderen anlamak »

nur-ye yazdı:Resim

Resim Sevgili babacığım;

ResimBize helal lokma yedirmek için çalıştığın için sana teşekkür ederim
Resimİhtiyacım olduğun da daima yanımda olduğun için sana teşekkür ederim.
ResimKorktuğum zamanlarda beni koynuna alıp sarıp sarmaladığın için teşekkür ederim.
ResimAnnemi bütün kalbinle sevdiğin için sana teşekkür ederim.
ResimOğluma sevgini verdiğin için sana teşekkür ederim..
ResimEşime sevgini verip baba olduğun için sana teşekkür ederim..
ResimBizi koruyup kolladığın için sana teşekkür ederim…
ResimEn zor günlerimizde daima yanımızda olduğun için sana teşekkür ederim..
ResimBeni Hayata hazırladığın için sana teşekkür ederim..
ResimBizden Duanı esirgemediğin için sana teşekkür ederim.
ResimBize sevgiyi-sevmeyi öğrettiğin için sana teşekkür ederim.
ResimBabam olduğun için sana teşekkür ederim.
ResimSevdiklerimi sevdiğin için sana teşekkür ederim.

ResimSEVGİli BABAcığım sana teşekkür ederim.

Resim
ResimKızın
BABAMI KÜÇÜK YAŞTA KAYBETTİM VE HEP UZAK DURDUM...HİÇ SEVMEDİM. NEFRET ETTİM. KIZDIM. ÖLMEDEN ÖNCE ÖLSÜN DİYE DUA ETTİM. ÖLDÜKTEN SONRA BİLE MEZARLIĞINA GİTMEDİM. HALA KIZGINDIM ONA. HALA ÖCÜMÜ ALAMAMIŞTIM. NEDNE BÖYLE YAPIYORUM DEDİĞİM DE KENDİME DE ÇOK KIZDIM. BAYRAMLARDA ZORLA GÖTÜRÜLDÜĞÜM MEZARLIĞINDA DUA ETTİĞİM BABAMDI AMA SANKİ BEN BOŞLUĞA DUA EDİYORDUM. EN SON GEÇEN RAMAZAN BAYRAMI İSTEYEREK GİTTİM. İSTEYEREK DUA ETTİM. AMA İÇİMDEKİ BU BOŞLUK DOLMUYOR... BU YAZIYI OKUYUNCA KENDİMİ ÇOK TUHAF HİSSETTİM. UTANDIM ...AĞLAYACAĞIM AMA NEYE NEDEN..ONU DA ANLAMADIM...AHHH BABA..AHH BABA AHH...
[img]http://www.muhammedinur.com/resimler/cicekler/anlamak.jpg[/img]
Kullanıcı avatarı
nur-ye
Özel Üye
Özel Üye

Mesaj gönderen nur-ye »

Resim

Kıymetli fakir_fakir_fakir kardeşim İÇten DUAnıza AMİN İNŞAALLAH!

Resim

Değerli evladımız anlamak İÇinden geçenleri bizlerle paylaştığın için ve seni duygulandırdığım için bende kendemi çok tuhaf hissetim...İnanıyorum ki sen SEVGİnin fedakarca yansıması ve fedakarca yaşanması konusunda çok daha hassas olacaksın...

Yüreğimizde ki hüzün, en ufakcık bir şeyde damla damla kan kırmızı akıyorsa...
Gökyüzünde ki yıldızlar, şimşek şimşek çakmaktan vazgeçmeyeceklerdir..
Zifiri karanlıklara inat, bir mum eriyerek AN be AN yinede ışığını yayacaktır...
Sesiz sedasız yine, kutsal olan O ışığa doğru!
Her olumsuzluğa inat, her ihaneti ardımızda bırakarak
Yine…
Yeniden….
Defalarca kanatsalarda
Defalarca kanasada..…
Defalarca kanatsakta...

Resim
Resim

“Basın ve Güncel haberler” sayfasına dön