Teşekkür Ve DUA

Tebrik ve Taziyeler buraya.
Kullanıcı avatarı
simurg
Özel Üye
Özel Üye

Teşekkür Ve DUA

Mesaj gönderen simurg »

Dün sabahtan bu yana sitemize girememiştim.
Bütün zaman nasıl da boş ve anlamsız geldi,
nasıl da elim kolum bağlanmış hissettim kendimi,
ayrılık ve uzak kalmışlık duyguları ile yaşadığım üzüntümü târif etmeye gücüm yetmeyecek.

Artık âilem ve evim gibi olan sitemiz daimi haberdâr olmak istediğim,
her fırsatta irtibat halinde bulunmak istediğim bir yuva olmuş benim için meğer.

İnsanın bazı şeylerin farkına daha iyi varabilmesi için
kısa bir süre içinde olsa mahrumiyyet yaşaması gerekiyor sanırım.

Rabbim ebedî ayrılık vermesin.
Teknik sorunlar elbette olabilmekte,
ve bu sorunlar bizi böylesi mahrumiyetlere sevkedebilmekte.

Sitemizdeki sorunları çözen ve yeniden çalışmasını sağlayan Ahmed Can kardeşim
iki cihanda aziz olun inşaallah!.

Rabbi Tealamız ebediyyen razı olsun.
Teşekkür etmek az kalacak.
Bunu yerine daima duacınız olduğumuzu bilmenizi isterim

Rabbimize şükürler olsun
sizin gibi kıymetli ve hasbi hizmet neferi can kardeşlerimizin dâima duacısıyız.

Bizi sevindirdiğiniz gibi, sevdiklerinizle daima sevinçler içerisinde olsun kalbiniz inşaallah.
Resul-i Ekrem sallallahu aleyhi ve sellem Efendimiz Hazretlerinin duasında olmanızı dua ederim.

Allah celle celaluhu ebediyyen razı olsun.

Muhammedi muhabbet ve selâmet dua ederim. ÂMİN!..
Resim
Kullanıcı avatarı
Ahmed
Admin
Admin

Re: Teşekkür Ve DUA

Mesaj gönderen Ahmed »

Allah Cümlemizden Razı olsun Simurg can kardeşim. Dualarınız için çok teşekkür ederim. Amacımız Raslullah sallallahu aleyhi vesellemin izinden giderek can Hocamız Kulihvanimizin de kervan kıtmiriyim dediği sanal tekkemizde hasbi hizmettir. Bana da bu hizmet şerefi bahşedilmiş, Rabbim cümlemizden razı olsun inşaAllah! Allah utandırmasın!
Tarık canla konuşuyorduk sabah...Sitemiz gerçekten farklı diğer sitelerden. Çünkü sitemize herhangi bir web sayfasına bakıyor gibi değil de yaşayan bir mekana bir dergaha girermiş gibi geliyoruz her gün. Sayfanın altında sitede bulunan üyelerin isimlerini görünce; hani gerçek hayatta karşılaşırsınız herkes bir köşede kendi işi ile meşgul, bir alış-veriştir gidiyordur, göz göze gelirsiniz başlar eğilir hafiften bir tebessümle selamlaşılır sonrasında siz de yapacağınız işe dalarsınız. Aynen öyle hissediyorum işte burada geçirdiğim zamanlarda. Burası bu kadar canlı, bu kadar sevgi dolu ve sıcak, Allaha çok şükürler olsun. Rasulullah sallallahu aleyhi vesellem'in gül kokusunu alabildiğimiz mekanımız...Allah eksik etmesin inşaAllah, başta canım hocam Kulihvaniyi ve siz gönül dostları hasbi hizmetkarları, Amin.
***"En Kötü KÖRlük, gÖZünü GÖRmeyiştir!.." Kul İhvani
Kullanıcı avatarı
eyup
Dost Üye
Dost Üye

Mesaj gönderen eyup »

Çok Kıymetli Ahmet CAN,

muhammedinur.net i ilk kurarken karşılaşabileceğimiz riskli durumlar ve yapacağımız yenilikler için test amaçlı da kullanabiliriz demiştin,

tam da öyle bir durum yaşadık ve sorunsuz atlattık şükür,

Rabbim kendi davasına hizmet edecekleri, Londradan, Bursa'dan Konya'dan..... topluyor bir çatının altında hizmet ettiriyor, Nur-u Muhammedi ile hânen, ruhun, işin gücün Nurlansın Değerli Kardeşim,

Allah'ın hizmetine yetişenlere de Rabbim Yetişir kesinlikle,

Babaannemin dediği gibi: "emdiğin süt, taşıdığın kan helâl olsun!.." Rabbim razı olsun!..
Kullanıcı avatarı
tamersah tarik
Moderatör
Moderatör

Mesaj gönderen tamersah tarik »

Esselamun aleykum sevgili dostlar. Simurg Canın dediği gibi benim de yaşadığım boşluğun tarifi imkansız. Meğer yaşamımızın ne kadar içindeymiş sevgili sitemiz. Sitemizin en güzel yanı diriliğini ve samimiyetini her daim muhafaza etmesi. Edeb ve ilmin en taze kokusu var sitemizde çok şükür. Allah herkesten razı olsun. Sevgili Ahmet abi ellerine sağlık dert görmeyesin İnşAllah...
Resim
Kullanıcı avatarı
Ahmed
Admin
Admin

Mesaj gönderen Ahmed »

Ve Aleykum Es-selam Canlar.
Allah Cümlemizden Razı Olsun, gönlü güzel kardeşlerim...
BİRbirimİZin TAMMlayanı TÜMMleyeni OLduğumuzu BİLiyoruz çok şükür.
Dualarımızın da ayrısı gayrısı yok; "Nur-u Muhammedi ile hânelerimiz, ruhumuz, işimiz gücümüz Nurlansın, inşaAllah".
Rasulullah sallallahu aleyhi veselleme Hasbi Hizmette BİZ-BİR-İZ, inşaAllah!
***"En Kötü KÖRlük, gÖZünü GÖRmeyiştir!.." Kul İhvani
Kullanıcı avatarı
hamdolsun
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye

Mesaj gönderen hamdolsun »

bende giremedim bir ama
ama
sonunda gene '' hamdolsun '' dedik ve alhamdülillah sanal tekkemizdeyiz ( :
hu.

“Tebrik ve Taziye” sayfasına dön